Empírové hodiny
dřevo, černě lakované, hranolový tvar polokruhově zakončený, mosazné, zlacené apliky, ciferník smaltovaný s arabskými číslicemi a signaturou J. G. Albrecht a Berlín, stroj kotvový s pérovým pohonem a čtvrťovým bitím, klíč, Německo, 1. třetina 19. století, výška 44 cm, stroj není v chodu, ciferník nepůvodní (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Empírové hodiny
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |